Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wypowiedź Davida De Gei podsumowuje fatalną sytuację Manchesteru United

- Musimy poprawić się we wszystkim. Nie wiem, co powiedzieć - stwierdził David De Gea po kolejnym fatalnym meczu Manchesteru United. "Czerwone Diabły" spisują się fatalnie i mają zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.
Zobacz wideo

Manchester United w niedzielę po raz kolejny spisał się bardzo słabo i przegrał na wyjeździe z Newcastle United 0:1. "Czerwone Diabły" znajdują się w fatalnej formie (wygrały zaledwie cztery z ostatnich 16 spotkań ligowych) i zajmują 12. miejsce w tabeli z zaledwie dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową. 

David De Gea o sytuacji Manchesteru United: Nie wiem, co powiedzieć

David De Gea został zapytany na antenie Sky Sports o to, w jakich aspektach Manchester United musi się poprawić. - We wszystkim. Wiele rzeczy musi się poprawić. Nie wiem, co powiedzieć. Musimy ciągle się starać, walczyć, rozwijać się każdego dnia. To trudny moment da nas. Najtrudniejszy, od kiedy tu jestem. Nie wiem dlaczego, nie wiem co się dzieje. Przepraszam kibiców. Będziemy wciąż walczyć. Straciliśmy gola po rzucie rożnym, to nie może się wydarzyć, to nie do zaakceptowania - stwierdził De Gea. 

ESPN informowało, że rodzina Glazerów (właścicieli Manchesteru United) wprowadzili w życie trzyletni plan - w tym czasie "Czerwone Diabły" miałyby wrócić na szczyt i znowu walczyć o msitrzostwo Anglii. - Nie podam żadnych terminów, ale dojdziemy do tego miejsca. Wyznaczyliśmy sobie bardzo trudne zadanie, by znaleźć się w czołowej czwórce, nie mówiąc już o szóstce - powiedział trener Ole Gunnar Solskjaer. - Takie rozczarowujące dni będą się przytrafiać, ale nie przestaniemy pracować. Wiemy, gdzie chcemy zajść.