Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kompromitacja finalisty Ligi Mistrzów! Został wyeliminowany przez czwartoligowca

Tottenham odpadł niespodziewanie w 1/16 finału Pucharu Ligi Angielskiej! Finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów został po rzutach karnych wyeliminowany przez zespół Colchester United - angielskiego czwartoligowca.
Zobacz wideo

To musi być szok dla kibiców "Kogutów". Ich drużyna odpadła z Pucharu ligi angielskiej już na etapie 1/16 finału. Tottenham nie potrafił strzelić gola Colchester United i pożegnał się z rozgrywkami. 

Tottenham odpadł po rzutach karnych

Zespół Mauricio Pochettino przez cały mecz miał sporą przewagę (74% posiadania piłki), ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Ich przeciwnicy nie oddali ani jednego celnego strzału, a i tak awansowali do kolejnej rundy. Angielski czwartoligowiec okazał się lepszy od "Kogutów" w rzutach karnych, wygrywając je 4:3. "Jedenastki" zmarnowali Christian Eriksen i Lucas Moura. 

Pozostałe drużyny Premier League występujące we wtorek w Pucharze lig angielskiej nie zawiodły. Swoje mecze wygrały m.in. ekipy Manchesteru City, Arsenalu i Southamptonu (90 minut Jana Bednarka przeciwko Portsmouth).