"Katastrofalny" błąd Jana Bednarka. Tylko bezradnie rozłożył ręce [WIDEO]

Jan Bednarek zawinił przy jednej z bramek dla gości w meczu Southampton - Bournemouth (1:3). Polski obrońca był po spotkaniu krytykowany przez angielskie media.
Zobacz wideo

Ostatnie dni nie są najlepsze w karierze Jana Bednarka. Młody obrońca nie był najpewniejszym punktem polskiej drużyny w meczu eliminacji Euro 2020 z Austrią (0:0). W piątek z kolei Bednarek mocno zawinił przy jednej z bramek w meczu Southampton - Bournemouth (1:3).

Fatalny błąd Jana Bednarka

W końcówce meczu reprezentant Polski walczył o górną piłkę z Callumem Wilsonem. Bednarek przegrał to starcie, a po chwili zderzył się z Angusem Gunnem, bramkarzem "Świętych". Wilson wykorzystał tę okazję i trafił do pustej bramki gospodarzy. Polak obserwując to tylko bezradnie rozłożył ręce.

 

Brytyjskie media krytyczne wobec występu Bednarka

Bednarek był krytykowany za swój występ przeciwko Bournemouth przez angielskie media. - Końcówka meczu była nerwowa dla Bournemouth aż do momentu całkowitego załamania komunikacji między Bednarkiem i Gunnem - wskazuje "Guardian".

- W drugiej połowie Southampton grało znacznie lepiej. Gospodarze wciąż naciskali, ale katastrofalny błąd Jana Bednarka i bramkarza Angusa Gunna pozwolił Wilsonowi trafić do pustej bramki - dodał Sky Sports, przyznając polskiemu obrońcę notę "5" w dziesięciostopniowej skali. 

Od innych portali Bednarek zebrał podobne oceny. "6" od Whoscored.com, "5" od 90min.com, a "5,9" od Sofascore. W tym ostatnim przypadku niżej wśród piłkarzy Southamptonu oceniony został tylko bramkarz Angus Gunn.

Więcej o: