Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Fabiański zachwyca Anglików! Co za interwencja Polaka. Bohater

Łukasz Fabiański utrzymuje świetną formę na starcie nowego sezonu. Polski bramkarz był najlepszym zawodnikiem West Hamu United w poniedziałkowym meczu z Aston Villą (0:0). Angielscy dziennikarze są zachwyceni Polakiem.

Najlepszy w meczu reprezentacji Polski z Austrią (0:0), najlepszy w meczu West Hamu United z Aston Villą (0:0). Łukasz Fabiański ma świetny początek nowego sezonu, a angielscy dziennikarze regularnie komplementują jego grę. - Zachował chłodną głowę i spokój przy krucho wyglądającej obronie West Hamu - pisze 'The Sun'. Angielski brukowiec ocenił grę polskiego bramkarza na '8' w skali od 1 do 10. To najwyższa nota w zespole.

Łukasz Fabiański imponuje

Łukasz Fabiański w meczu z Aston Villą obronił pięć strzałów i drugi raz z rzędu zachował czyste konto w Premier League. - Był czujny na linii, ale też na przedpolu. Nie bał się piąstkować - ocenia 'Daily Mirror'. Z kolei serwis football.london wyróżnia dwie genialne interwencje Polaka. - Kapitalnie zachował się w pierwszej połowie przy strzałach Wesleya i McGinna. W drugiej nie miał zbyt wiele pracy - czytamy.

West Ham United zajmuje ósme miejsce w tabeli Premier League po pięciu kolejkach. Zespół Manuela Pellegriniego wygrał w nowym sezonie dwa mecze, dwa zremisował, a jeden przegrał. Łukasz Fabiański wpuścił w nich siedem goli, dwa razy zachował czyste konto.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl