Dramat klubowego kolegi Kamila Grosickiego. Wykryto u niego raka jelita

Przedstawiciele Hull City, w którym na co dzień występuje Kamil Grosicki, poinformowali, że Angus MacDonald ma raka jelit. U 26-latka zdiagnozowano wczesne stadium choroby, która wykluczy go z gry przynajmniej na jakiś czas.
Zobacz wideo

"Hull City ze smutkiem informuje, że u Angusa MacDonalda zostało zdiagnozowane wczesne stadium raka jelita. Angus pokazał wielką siłę charakteru w sposobie, w jaki zareagował na tę wiadomość. Cała rodzina "Tygrysów" łączy się w okazywaniu Angusowi miłości i będzie go wspierać w powrocie do zdrowia. Jego fizyczne i psychiczne samopoczucie jest w tej chwili naszym priorytetem" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu, w którym od stycznia 2017 roku występuje Kamil Grosicki.

MacDonald przeżywa bardzo trudny okres w życiu. Do Hull trafił w styczniu 2018 roku, ale dotychczas grał mało. Ostatni raz na boisku widzieliśmy go w sierpniu ubiegłego roku. Później, przez zakrzep krwi w łydce, był zmuszony do przerwania treningów na 9 miesięcy. Teraz, nie wiadomo na jak długo z gry wykluczy go poważniejsza choroba.

Przed przyjściem do Hull, MacDonald przez dwa lata był piłkarzem FC Barnsley, w którym pełnił rolę kapitana. 26-latek ma za sobą także występy w młodzieżowej reprezentacji Anglii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.