Ole Gunnar Solskjaer może zostać zwolniony jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Jest jeden warunek

Ole Gunnar Solskjaer może zostać zwolniony z posady trenera Manchesteru United jeszcze przed Bożym Narodzeniem - takie informacje przekazuje Craig Burley, były szkocki piłkarz, obecnie komentator ESPN.

Jak będzie wyglądał nowy sezon Premier League?

Zobacz wideo

Manchester United nie rozpoczął obecnych rozgrywek w Premier League, tak jak wszyscy tego oczekiwali. Remis 1:1 z Wolverhampton i porażka 1:2 z Crystal Palace sprawiły, że w brytyjskich mediach już rozpoczęła się dyskusja na temat przyszłości Ole Gunnara Solskjaera, szkoleniowca "Czerwonych Diabłów". Z czterema punktami zdobytymi w trzech meczach, jego zespół jest na 5. miejsce, ale ma już pięć punktów straty do prowadzącego Liverpoolu.

Na łamach "Daily Express", Craig Burley, były szkocki piłkarz, a obecnie komentator ESPN, przyznał, że wybór Solskjaera na trenera Manchesteru United nie był dobrym pomysłem. - Rozmawialiśmy na ten temat pod koniec ubiegłego sezonu. Zadano mi pytanie: "Czy Solskjaer to odpowiedni człowiek do przejęcia Manchesteru United?". Moim zdaniem odpowiedź zawsze była taka sama. Oczywiście, że nie. Norweg nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Przyszedł znikąd - podkreślił.

Solskjaer może zostać zwolniony przed Bożym Narodzeniem

Jego zdaniem Solskjaer może zostać zwolniony z Manchesteru United jeszcze przed Bożym Narodzeniem. - Manchester United zwolni Solskjaera jeszcze przed Bożym Narodzeniem, ale pod jednym warunkiem. Jego zespół zanotuje serię porażek. Na razie nie ma takiego tematu. Norweg ma trochę czasu, pod warunkiem, że Manchester nie przegra kolejnych sześciu spotkań - podkreślił.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: