Młody gwiazdor Chelsea mógł grać w Manchesterze United. Odmówił ze względu na ojca

Christian Pulisic latem trafił do Chelsea. Jak się jednak okazuje, wychowanek Borussii Dortmund miał wcześniej ofertę z Manchesteru United, jednak odmówił ze względu na niechęć swojego ojca do Jose Mourinho.

Jak będzie wyglądał nowy sezon Premier League?

Zobacz wideo

Christian Pulisic w styczniu podpisał kontrakt z Chelsea, jednak do Premier League przeniósł się dopiero po zakończeniu ubiegłego sezonu. Wychowanek Borussii Dortmund przeszedł do Anglii za 64 miliony euro. Jak się jednak okazało, Amerykanin mógł grać w barwach ligowego rywala londyńczyków, gdyż wcześniej ofertę złożył Manchester United.

W rozmowie z "The Sun", Robin Walker, który trenował Pulisica jako młodego piłkarza, przyznał, że Pulisic zrezygnował z oferty Manchesteru United ze względu na swojego ojca. - Jego ojciec nie mógł znieść, że Mourinho nie stawia na młodych piłkarzy - powiedział Walker. Z tego względu Amerykanin zrezygnował z możliwości transferu do Manchesteru, a następnie wybrał ofertę londyńskiej Chelsea.

Ashley Cole zakończył piękną karierę piłkarską. Wytłumaczył swoją decyzję

Ashley Cole ogłosił zakończenie swojej 20-letniej kariery piłkarskiej. Były reprezentant Anglii zrobił to podczas programu na antenie Sky Sports.

Więcej o: