Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Największy pechowiec Premier League! Piłkarz Aston Villi przeszedł do historii

Jack Grealish, pomocnik Aston Villi, został pierwszym piłkarzem w historii Premier League, który przegrał 20 spotkań z rzędu - taką ciekawostkę wyliczył portal Squawka.
Zobacz wideo

23-letni Jack Grealish to wychowanek Aston Villi. W obecnym sezonie wystąpił w dwóch meczach, ale jego klub oba spotkania przegrał: najpierw z Tottenhamem, a w sobotę z Bournemouth. W poprzednich trzech sezonach Aston Villa grała w Championship. Grealish był jednak zawodnikiem Aston Villi także podczas sezonów 2014-15 i 2015-16, kiedy jego klub przegrał osiemnaście (!) meczów z rzędu.

Jak wyliczył portal Squawka, żaden inny piłkarz w historii Premier League nie może się pochwalić takim osiągnięciem, czyli zaliczeniu 20 porażek z rzędu.

Obecny sezon

Po dwóch kolejkach seoznu 2019/20 Aston Villa zajmuje obecnie 16. lokatę w lidze (ma lepszy bilans bramkowy od: Newcastle, Southampton, Chelsea (rozegrała mecz mniej) oraz Wotfordu. Liderem jest Liverpool, który ma sześć punktów. Tyle samo "oczek" ma Arsenal, który ograł Burnley 2:1. Trzeci jest Manchester City. Drużyna Pepa Guardioli zremisowała w sobotę wieczorem z Tottenhamem.


Pobierz aplikację Football LIVE

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: