Manchester United podał cenę za Paula Pogbę. Real Madryt odarty ze złudzeń

Manchester United chce aż 200 mln euro za Paula Pogbę - informuje "Marca". Taka cena odstrasza Real Madryt, który myśli nad innymi piłkarzami.
Zobacz wideo

Manchester United cały czas nie zgadza się na sprzedaż Paula Pogby. Cena w wysokości 200 mln euro jest zaporowa dla Realu Madryt, "Królewscy" nie zamierzają jej płacić. Co ważne, okno transferowe w Anglii zamyka się 8 sierpnia i szanse na przeprowadzenie tej transakcji maleją z upływającymi dniami - Manchester musiałby mieć czas na pozyskanie następcy francuskiego pomocnika.

Pogba nie zmieni klubu? Real Madryt myśli nad alternatywą

Pogba trenuje normalnie z zespołem i niewiele wskazuje na to, by miał protestować czy wymuszać transfer w inny sposób. Podczas przedsezonowego tournee w Australii nosi nawet okazję kapitańską. Sprowadzenie Pogby jest marzeniem Zinedine'a Zidane'a, ale Real Madryt myśli już o innych piłkarzach. Jedną z opcji jest pozostanie w klubie Daniego Ceballosa. Niewykluczone jest również przyjście innego piłkarza; "Królewscy" interesują się Donnym van de Beekiem z Ajaksu oraz Christianem Eriksenem z Tottenhamu Hotspur.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.