Manchester United ma nowy cel transferowy. 100 mln euro za gwiazdę Serie A

Manchester United zaoferował 80 mln euro za Sergeja Milinkovicia-Savicia - informuje Sky Sport Italia. Lazio za gwiazdę Serie A oczekuje jednak 20 mln więcej.
Zobacz wideo

W ubiegłym roku Sergej Milinković-Savić był obserwowany przez największe kluby Europy. "BBC" pisało, że na meczach Lazio pojawili się przedstawiciele PSG, Barcelony, Juventusu oraz Chelsea i obu klubów z Manchesteru. Wszyscy obserwowali 24-latka, który był uważany za jeden z największych talentów występujących w topowych ligach Starego Kontynentu.

Manchester United kupi gwiazdę Serie A?

Od tamtej pory minęło już jednak sporo czasu, a o Milinkoviciu-Saviciu wielu kibiców już zapomniało. Tak samo jak wiele klubów, bo zainteresowanie piłkarzem Lazio drastycznie spadło. Teraz jednym z nielicznych zainteresowanych pozyskaniem gwiazdy Serie A jest Manchester United. Zdaniem Sky Sport Italia angielski klub zaoferował za niego 80 mln euro. Mała liczba chętnych nie sprawia jednak, że szefowie Lazio obniżyli oczekiwania. Te są bowiem bardzo wysokie, bo - zdaniem włoskich dziennikarzy - przedstawiciele rzymian są gotowi do podjęcia rozmów dopiero po otrzymaniu oferty na 100 mln euro (o 20 mniej, niż chcieli w ubiegłym roku). Nie wiadomo więc, czy "Czerwone Diabły" zdecydują się na wydanie takich pieniędzy na 12-krotnego reprezentanta Serbii.

Milinković-Savić, którego kontrakt z Lazio obowiązuje do końca czerwca 2023 roku, w ostatnim sezonie rozegrał 41 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił siedem goli i zaliczył trzy asysty.

Więcej o: