Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grabara podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem i odszedł na wypożyczenie

Kamil Grabara podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem i odszedł na wypożyczenie. Bramkarz reprezentacji Polski do lat 21 najbliższy sezon spędzi w angielskim Huddersfield.
Zobacz wideo

To, że Kamil Grabara następne rozgrywki spędzi na wypożyczeniu, było niemal pewne od zakończenia poprzedniego sezonu. Reprezentant Polski do lat 21 dobrze zaprezentował się na wypożyczeniu w duńskim Aarhus, jednak nie miał szans wygrać rywalizacji o miejsce w bramce zespołu Juergena Kloppa. Tam niepodważalną pozycję ma bowiem Brazylijczyk, Alisson Becker.

Grabara w Huddersfield

W poniedziałek wieczorem Liverpool oficjalnie poinformował, że Grabara podpisał z klubem nowy, "długoterminowy" kontrakt, a następny sezon spędzi w angielskim Huddersfield. To klub, który w poprzednich rozgrywkach występował jeszcze w Premier League, jednak zajął ostatnie miejsce w tabeli i spadł z ligi.

 

Grabara jest zawodnikiem Liverpoolu od lata 2016 roku, kiedy trafił do klubu z Ruchu Chorzów. Polak nie doczekał się jeszcze oficjalnego debiutu w pierwszym zespole, jednak rok temu przebywał z zespołem na tournee w USA, gdzie dostał szansę w meczach towarzyskich.