Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krystian Bielik zmieni klub? Może zagrać w jednej drużynie z reprezentantem Polski

"The Sun" informuje, że Arsenal zamierza kupić Jarroda Bowena, napastnika Hull City. Portal hitc.com dodaje, że drużyna Kamila Grosickiego może wykorzystać sytuację i w ramach transakcji pozyskać Krystiana Bielika.

W styczniu 2015 roku Legia Warszawa sprzedała Krystiana Bielika za dwa miliony euro do Arsenalu. Do tej pory nie zdołał on jednak zadebiutować w Premier League. W seniorskiej drużynie rozegrał zaledwie dwa spotkania w pucharze EFL Cup. Bielik ostatni sezon spędził w Charltonie, z którym awansował do Championship. I choć formalnie wciąż jest piłkarzem Arsenalu, z którym ma kontrakt ważny do 2020 roku, to do drużyny Unaia Emery`ego prawdopodobnie nie wróci.

Zobacz wideo

Arsenal zamierza kupić Jarroda Bowena. Jak informuje "The Sun" londyński klub oferuje za napastnika Hull City 12 milionów funtów. Tymczasem portal hitc.com dodaje, że drużyna Kamila Grosickiego chce wykorzystać sytuację i w ramach transakcji pozyskać właśnie Bielika. W sezonie 2019/20 Hull City będzie występowała w Championship, czyli na zapleczu Premier League.

W czerwcu Bielik był kluczowym zawodnikiem reprezentacji Czesława Michniewicza podczas Euro U-21, podczas których Polska nie zagrała w fazie pucharowej, choć wygrała dwa z trzech spotkań grupowych. Bielik został wybrany do najlepszej jedenastki turnieju.