Paul Pogba wymusza transfer do Realu Madryt. Podjął zdecydowaną decyzję

Jak informuje dziennik "ABC", Paul Pogba jest już zdecydowany na przenosiny do Realu Madryt, o czym poinformował włodarzy Manchesteru United. Teraz zamierza złożyć tzw. transfer request, czyli oficjalną prośbę o transfer.

Już od dłuższego czasu Paul Pogba jest łączony z transferem do Realu Madryt, a sam zawodnik rozmawiał już z działaczami Manchesteru United. Podczas tych rozmów miał przekazać informację, że nie chce być dalej piłkarzem "Czerwonych Diabłów". Na jego transfer naciska także Zinedine Zidane, który miał przekonać Florentino Pereza do zakupu francuskiego pomocnika.

Zobacz wideo

Działacze "Czerwonych Diabłów" oczekują kwoty 180 milionów euro za Pogbę plus dodatkowe bonusy. "Królewscy" oferują znacznie mniej, bo tylko 125 milionów jako cenę podstawową. Jak informuje "ABC", pomocnik Manchesteru United zamierza nieco pomóc włodarzom Realu, składając tzw. transfer request, czyli oficjalną prośbę o transfer do klubu z Madrytu.

Pogba w poprzednim sezonie wystąpił łącznie w 47 spotkaniach. Zdobył w nich 16 bramek i miał 11 asyst. Oprócz Realu, pomocnikiem Manchesteru United interesuje się także Juventus, który oferuje kwotę ok. 100 milionów euro, czyli podobną, którą zapłaciły "Czerwone Diabły" za Francuza.

Więcej o: