Zaskakująca oferta dla Francka Ribery'ego. Francuz trafi do Premier League?

Franck Ribery otrzymał ofertę gry w beniaminku Premier League - Sheffield United. Taką informację podał "Kicker", który jednocześnie dodał, że Francuz wolałby trafić do mocniejszego klubu.

Wraz z końcem czerwca Franck Ribery stanie się wolnym zawodnikiem. Wtedy to wygaśnie jego aktualna umowa z Bayernem Monachium i Francuz będzie mógł za darmo zmienić klub. Chociaż w jego kontekście wymieniano kluby z Chin czy USA, to "Kicker" poinformował, że zawodnik otrzymał bardzo konkretną ofertę z Sheffield Untied.

Zobacz wideo

Drużyna Chrisa Wildera będzie beniaminkiem Premier League, po tym jak w minionym sezonie zajęła drugie miejsce w Championship, za plecami Norwich City. Sheffield United chcą zbudować zespół, który utrzyma się na najwyższym poziomie w Anglii, a Ribery miałby być jego gwiazdą. Jednocześnie "Kicker" dodaje jednak, że Francuz wstrzyma się z rozważeniem propozycji licząc na oferty z mocniejszych klubów.

Ribery trafił do Bayernu Monachium w 2007 roku. W tym czasie zdobył z klubem dziewięć mistrzostw Niemiec i sześć krajowych pucharów. W 2013 roku triumfował w Lidze Mistrzów. Wcześniej, 36-letni dziś Francuz, grał w Marsylii i tureckim Galatasaray.

Więcej o: