Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Piętnastu piłkarzy odchodzi z Manchesteru United. Klub opublikował listę

Manchester United poinformował, którzy piłkarze z pewnością opuszczą klub w letnim okienku transferowym. Pełna lista zawiera aż 15 nazwisk. Największe nazwiska na niej to m.in. Antonio Valencia i Ander Herrera.

Manchester United już przygotowuje drużynę do nowego sezonu, przy okazji żegnając kilkunastu zawodników. Listę zawodników, którzy opuszczą "Czerwone Diabły" otwierają piłkarze pierwszego zespołu. Z  pewnością odejdą Antonio Valencia i Ander Herrera (ma trafić do PSG), którzy nie przedłużyli swoich kontraktów. Jednocześnie potwierdzono informację, że propozycję przedłużenia umowy dostał Juan Mata.

Zobacz wideo

Manchester United pozbywa się młodych i wypożyczonych zawodników

Umowy za to nie otrzymali zawodnicy, którzy byli na wypożyczeniach. Wśród nich są Regan Poole, który pomógł Newport Country awansować do finału play-offów w League Two oraz James Wilson. Obaj zdążyli zaliczyć debiuty w pierwszym zespole. Oprócz nich nowych pracodawców szukać muszą także Zak Dearnley, Tom Sang, Callum Whelan i Matty Willock. Z zespołów juniorskich odejdą także Matthew Olosunde, Tyrell Warren, DJ Buffonge, Millen Baars oraz Joshua Bohui, a także bramkarz zespołu U-18, James Thompson. Z kolei Callum Gribbins postanowił zakończyć swoją karierę z powodu licznych urazów i problemów ze zdrowiem.

Więcej o: