Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dziewięciu piłkarzy opuszcza Liverpool. Juergen Klopp robi czystkę

Juergen Klopp przeprowadza zmiany w Liverpoolu. Do odchodzących Daniela Sturridge'a i Alberto Moreno dołączyli kolejni zawodnicy, co oznacza, że z klubem pożegna się łącznie dziewięciu piłkarzy.

Juergen Klopp już wcześniej potwierdził, że Daniel Sturrige i Alberto Moreno odejdą z Liverpoolu po zakończeniu obecnego sezonu. Obu piłkarzom kończą się umowy. "The Sun" informuje, że do wspomnianej dwójki dołączą piłkarze akademii "The Reds", z którymi także nie zostaną przedłużone bieżące kontrakty.

Zobacz wideo

Oprócz piłkarzy akademii, z Liverpoolu odejdzie Adam Bogdan. 31-letni węgierski bramkarz, który dołączył w 2015 roku na zasadzie wolnego transferu z Boltonu. Od tamtej pory zdążył wystąpić w 6 spotkaniach pierwszego zespołu. Kontrakty nie zostaną przedłużone z Connorem Rendallem, Juanmą, Conorem Mastersonem, Glenem McAuleyem, Coreyem Whelanem oraz Benem Williamsem, występującymi dotychczas w akademii "The Reds".

Liverpool ma długą listę piłkarzy, których chce pozyskać. Duże wzmocnienia

Liverpool przed kolejnym sezonem chce się wzmocnić, by obronić tytuł w Lidze Mistrzów i wygrać wreszcie Premier League. Brytyjskie media podają listę piłkarzy, którymi interesują się "The Reds". Klopp chce sprowadzić drugiego bramkarza, którym może zostać Neil Etheridge. Klub oferuje również 80 mln euro za Nicolasa Pepe z Lille.