Kamil Grosicki z kolejną ofertą! Dwa kluby walczą o reprezentanta Polski

Middlesbrough i Nottingham Forest to dwa kluby Championship walczące o sprowadzenie Kamila Grosickiego - informuje "Daily Star".

Kamil Grosicki niemal na pewno odejdzie z Hull City tego lata. Polak zarabia w Hull City około 25 tysięcy funtów tygodniowo i jest to duże obciążenie dla budżetu klubu, który szuka oszczędności. Z tego względu "Tygrysy" czekają na oferty za skrzydłowego reprezentacji Polski. Jeżeli nie uda się znaleźć chętnego kupca, to szefowie angielskiego klubu mogą zaproponować Polakowi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Zobacz wideo

Dwa kluby Championship chcą Kamila Grosickiego

Kolejny klub Championship wyraził zainteresowanie Grosickim. Do Nottingham Forest dołączyło Middlesbrough. Ekipa Tony'ego Pulisa szuka wzmocnień swojej ofensywy. W minionym sezonie zajęła 7. miejsce (straciła punkt do miejsca barażowego), ale problemem jest mała liczba strzelanych goli. Middlesbrough zdobyło zaledwie 49 goli, co jest jednym z najgorszych wyników w lidze - dla porównania, mające o punkt więcej Derby County zdobyło 20 goli więcej. Lekarstwem na tę przypadłość miałoby być sprowadzenie Grosickiego, strzelca dziewięciu goli i autora dwunastu asyst w 39 meczach w Hull City w minionym sezonie. 66-krotny reprezentant Polski znalazł się również na celowniku takich klubów jak Basaksehir (wicemistrz Turcji) czy francuskiego AS Monaco. Jego kontrakt z Hull wygasa latem przyszłego roku.

Więcej o: