Christian Eriksen zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Będzie transfer! Przełomowe słowa Duńczyka

Christian Eriksen nie chce przedłużyć wygasającego w czerwcu 2020 roku kontraktu z Tottenhamem. Duńczyk zapowiedział, że już w tym oknie transferowym będzie chciał zmienić klub. Wszystko wskazuje na to, że trafi do Realu Madryt.

- Mam najgłębszy i najgorętszy szacunek do tego, co wydarzyło się w Tottenhamie. Mówiłem już jednak, że chcę spróbować czegoś nowego. Czuję, że to odpowiedni moment w mojej karierze - przyznał Christian Eriksen, cytowany przez serwis goal.com. A o swojej przyszłości wypowiedział się dość zagadkowo: - Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się już tego lata. Taki jest plan. W futbolu nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie moment, gdy wszystko stanie się jasne - zaznaczył duński pomocnik.

Zobacz wideo

Media już od jakiegoś czasu informują, że reprezentant Danii może trafić do Realu Madryt. - To byłby dla mnie krok naprzód. To jednak wymaga od władz Realu tego, by zadzwonili do Tottenhamu i powiedzieli jasno, że chcą mnie w zespole. Z tego co wiem, jeszcze tego nie zrobili.

Christian Eriksen jest jedną z największych gwiazd Tottenhamu. W tym sezonie zagrał 51 meczach we wszystkich rozgrywkach. Strzelił 10 goli, miał 17 asyst.

Więcej o: