Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Dwóch piłkarzy odchodzi z Liverpoolu. Piękne pożegnanie od Kloppa

Daniel Stturidge oraz Alberto Moreno odchodzą z Liverpoolu. Klub wystosował oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zawodników pożegnał także sam Juergen Klopp. - Życzę im sukcesów i radości, nieważne gdzie będą dalej grali. Oczywiście będziemy za nimi tęsknić - mówi trener.

Juergen Klopp potwierdził, że Daniel Sturrige i Alberto Moreno odejdą z Liverpoolu po zakończeniu obecnego sezonu. Obu piłkarzom kończą się umowy.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD 

W ostatnich tygodniach trwały dywagacje, czy Sturridge i Moreno pozostaną w klubie na kolejny sezon. Zawodnikom kończyły się kontrakty, a w ostatnim czasie mieli daleko do pierwszego składu. Napastnik występował w drużynie Liverpoolu od 2012 roku. W tym czasie zagrał w 160 meczach i strzelił 67 bramek.
Alberto Moreno trafił do klubu z hiszpańskiej Sevilli w 2014 roku. Piłkarz zagrał 91 meczów, ale w ostatnich latach miał problem z regularną grą. W ostatnim sezonie Moreno pojawił się na murawie tylko dwa razy.

- Najważniejszym słowem, jakie chcę przekazać tym dwóm niezwykłym graczom, to: dziękuję. Byli tutaj od momentu, gdy dołączyłem jako menedżer. Przez ten czas pomogli nam stać się zespołem, który zmierza w dobrym kierunku. Bez nich nie bylibyśmy taką drużyną, jaką jesteśmy obecnie - mówi Klopp, a oświadczenie znalazło się na oficjalnej stronie Liverpoolu. 

- Życzę im sukcesów i radości, nieważne gdzie będą dalej grali. Oczywiście będziemy za nimi tęsknić, ale świetnie, że możemy powiedzieć: chłopaki odchodzicie jako zwycięzcy Ligi Mistrzów! - dodał Juergen Klopp.

Więcej o: