Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gwiazda Tottenhamu wraca na finał Ligi Mistrzów. Wielkie wzmocnienie

Napastnik Tottenhamu Harry Kane potwierdził, że będzie gotowy do gry w finale Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 1 czerwca.

Anglik ostatni mecz rozegrał przeciwko Manchesterowi City w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Kane rozegrał 58 minut pierwszego spotkania, po czym musiał zostać zmieniony. Pierwsze informacje, wraz z oficjalnym komunikatem Tottenhamu mówiły o tym, że 25-latek w tym sezonie już nie zagra.

Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

Nikt jednak nie mógł przypuszczać, że sezon Tottenhamu potrwa aż do 1 czerwca. - Mógłbym zagrać, gdyby finał Ligi Mistrzów był nawet dzisiaj - cytuje napastnika angielski "The Sun". 

Trener Tottenhamu Mauricio Pochettino również zasugerował, że Kane zagra w finale Ligi Mistrzów. - Harry trenował już w ostatnim tygodniu. W piątek i sobotę normalnie brał udział w treningach całej drużyny. To jest dla niego bardzo pozytywna informacja. Zobaczymy jak będzie wyglądać - powiedział trener. 

Kane rozegrał w tym sezonie 39 meczów, w których strzelił 24 gole. Finał Ligi Mistrzów odbędzie się 1 czerwca w Madrycie.

Więcej o: