Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hull City dostanie ofertę za Kamila Grosickiego. Zaproponują 2,5 mln funtów

Trener Nottingham Forest Martin O'Neill chce, by jego klub zaoferował Hull City 2,5 mln funtów za pozyskanie Kamila Grosickiego - informuje The Sun.

Kamil Grosicki niemal na pewno odejdzie z Hull City tego lata. Grosicki zarabia w Hull City około 25 tysięcy funtów tygodniowo i jest to duże obciążenie dla budżetu klubu, który szuka oszczędności. Z tego względu "Tygrysy" czekają na oferty za skrzydłowego reprezentacji Polski, a jeżeli nie uda się znaleźć chętnego kupca, to szefowie angielskiego klubu mogą zaproponować Polakowi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Zobacz wideo

Grosicki czeka na oferty

Jednym z chętnych do pozyskania Grosickiego jest Nottingham Forest. Trener Martin O'Neill chce przeprowadzić latem rewolucję w składzie i pozbyć się tego lata nawet dwunastu piłkarzy. Jedną z twarzy nowego zespołu miałby być Grosicki, który w minionym sezonie strzelił dziewięć goli i zaliczył dwanaście asyst w Championship. Polak może dostać również ofertę z tureckiego Basaksehiru oraz AS Monaco. Jego kontrakt z Hull wygasa latem przyszłego roku.