Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Paul Gascoigne znowu pijany i w bardzo złym stanie. Na szczęście trafił na byłego selekcjonera reprezentacji Anglii

Jak informuje brytyjski "The Mirror", w tym tygodniu były selekcjoner kraju Harry Redknapp uratował Paula Gascoigne w restauracji w Bournemouth. Były piłkarz był w bardzo złym stanie, a Redknapp przygarnął go do swojego stolika i ograniczył spożycie alkoholu. Potem odwiózł go do domu.

Brytyjskie media informują, że Paul Gascoigne pojawił się w restauracji, w której przebywał Harry Redknapp z żoną. Gascoigne wpadł do lokalu przed godziną 22 i był bardzo pijany, ale nawet to nie przeszkadzało wielu klientom, którzy byli w podobnym stanie.

Zobacz wideo

Okazało się jednak, że byłego reprezentanta Anglii zobaczył również były selekcjoner kraju. Gascoigne zachowywał się jak w amoku, ale trenerowi udało się go przekonać, by dołączył do stolika. - Nie wiem co Harry powiedział, ale podziałało - relacjonował jeden z pracowników restauracji.

"Mirror" pisze, że Redknapp zamawiał jedzenie i rozmawiał z piłkarzem, a potem namówił go na wyjście z lokalu i zawiózł go do domu. - Harry zachował się jak prawdziwy bohater. Gazza był w bardzo złym stanie. Był poza kontrolą, o wszystko się potykał. Na szczęście Harry przejął się widokiem i postanowił pomóc - pisze "Mirror". - To była niezwykła scena, całkowicie przypadkowa - dodają świadkowie.

Kim jest Paula Gascoigne?

Gascoigne to wielokrotny reprezentant Anglii. Na przełomie lat 80. i 90. był jednym z najlepszych pomocników Premiership. Występował m.in. w Tottenhamie oraz Newcastle, grał także w rzymskim Lazio i szkockim Glasgow Rangers.

Gascoigne był osobowością niezwykle medialną, częstym bohaterem pierwszych stron gazet. Z każdym kolejnym rokiem jego kariery, brukowce opisywały coraz więcej jego pozaboiskowych ekscesów niż pięknych strzałów i asyst.

”Gazza” stał się alkoholikiem już podczas kariery. Wpadł także w poważną depresję, a jego alkoholizm stawał się coraz silniejszy. Po zakończeniu kariery był wielokrotnie zatrzymywany przez policję, po licznych awanturach, które urządzał w miejscach publicznych. Miał także kilka nieudanych prób samobójczych.