Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprymenda zamiast gratulacji? Kamery nagrały niecodzienne zachowanie Guardioli w stosunku do Sterlinga

"Tytan pracy" to określenie, które coraz lepiej opisuje Pepa Guardiolę. Podczas powrotu z meczu dającego Manchesterowi City mistrzostwo Anglii, Hiszpan analizował spotkanie z Brighton. Po finale Pucharu Anglii poszedł o krok dalej, bo tuż po ceremonii medalowej udzielił reprymendy Raheemowi Sterlingowi, który strzelił trzy gole w starciu z Watford (6:0).

W 38., 81. i 87. minucie Raheem Sterling strzelał gole w spotkaniu finału Pucharu Anglii, w którym Manchester City rozgromił Watford (6:0). Hat-trick nie wystarczył jednak angielskiemu skrzydłowemu do tego, by w pełni usatysfakcjonować Pepa Guardiolę. Tuż po ceremonii medalowej kamery nagrały rozmowę zawodnika z trenerem.

Zobacz wideo

- Jestem dumny z chłopaków, rozegraliśmy świetne spotkanie, rywal nie był w stanie podjąć walki - powiedział Guardiola na pomeczowej konferencji prasowej. Kilkanaście minut wcześniej udzielił jednak reprymendy bohaterowi spotkania, Sterlingowi. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zrobił to tuż po ceremonii wręczenia pucharu.

Więcej o: