Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

19-letni Marcin Bułka odchodzi z Chelsea. Podpisał kontrakt z innym gigantem

Marcin Bułka podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain - oświadczył "Janekx89'', użytkownik Twittera, znany z tego, że jego informacje bardzo często się sprawdzają.
Zobacz wideo

- Myślę, że udowodniłem w letnich sparingach, że mam odpowiednią jakość, by bronić na wysokim poziomie. A że mam dopiero 18 lat, to co z tego? Wiek to tylko cyferki, a często powtarzane słowo „doświadczenie”, jest dla mnie przereklamowane. Jak jesteś dobry, nie ma znaczenia czy masz 18, czy 35 lat - mówił w sierpniu 2018 roku w rozmowie ze Sport.pl Marcin Bułka, bramkarz Chelsea.

I choć Polak zachwycał w letnich sparingach, to nie doczekał się debiutu w oficjalnym meczu. W sezonie 2018/19 reprezentuje barwy Chelsea U-23. W rozgrywkach Premier League 2 rozegrał pięć meczów, w których łącznie stracił sześć goli. Wszystko jednak wskazuje, że 19-latek nie doczeka się debiutu w pierwszym zespole, bo już latem zmieni klub.

Marcin Bułka podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain - oświadczył "Janekx89'', użytkownik Twittera, którego informacje bardzo często się sprawdzają.

O pierwszy skład PSG walczy dwóch bramkarzy: Gianluigi Buffon, który być może latem zakończy karierę, a także Alphonse Areola. 

Marcin Bułka ma na swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Więcej o: