Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kapitan Liverpoolu o wygraniu Premier League: Będziemy modlić się o cud

- Będziemy oglądać mecz Manchesteru City z Leicester i modlić się o cud - przyznał Jordan Henderson, kapitan Liverpoolu. Z kolei trener "The Reds" Jurgen Klopp stwierdził, że ten sezon w wykonaniu jego piłkarzy jest znakomity i brak tytułu tego nie zmieni.
Zobacz wideo

Trwa pasjonująca walka o mistrzostwo w Premier League. Liverpool pokonał w sobotę Newcastle 3:2 i czeka na ruch Manchesteru City. "The Reds" mają 94 punkty, dwa więcej od City. Zespół Pepa Guardioli w poniedziałek zagra na wyjeździe z Leicester. - Będziemy oglądać ten mecz i modlić się o cud - stwierdził Jordan Henderson, kapitan Liverpoolu. I dodał: Ktokolwiek wygra ligę, to jego tytuł będzie zasłużony. Nie mogliśmy w tym sezonie zrobić nic więcej, więc teraz nie możemy żałować. 

Liverpool w ostatniej kolejce zagra u siebie z Wolverhampton. Spotkanie to odbędzie się w najbliższą niedzielę. Tego dnia zagra też Manchester City na wyjeździe z Brighton. "The Reds" mają także we wtorek do rozegrania rewanżowy mecz 1/2 Ligi Mistrzów z Barceloną.

Rywalizację o mistrzostwo Anglii skomentował również trener Jurgen Klopp. Niemiec przekonywał,  że nawet brak tytułu nie zmieni oceny tego sezonu. - On jest dla nas znakomity. Walczymy o mistrzostwo do ostatniej kolejki, jesteśmy w półfinale Ligi Mistrzów. Myślę, że nasza gra może się podobać kibicom - powiedział. 

Więcej o: