Desperacki krok Manchesteru United? Chcą nawet dopłacić do transferu z klubu!

Manchester United chce za wszelką cenę sprzedać Alexisa Sancheza. Czerwone Diabły są nawet gotowe dopłacić połowę do jego pensji - pisze brytyjskie Daily Mail. Wszystko dlatego, że Chilijczyk zarabia nawet 500 tysięcy funtów tygodniowo i nie spełnia pokładanych w nim nadziei.
Zobacz wideo

Alexis Sanchez jest dużym obciążeniem dla Manchesteru United. Piłkarz zarabia rocznie nawet 26 milionów funtów i jest to najwyższy kontrakt w całej lidze. Klub chce się zatem pozbyć piłkarza, ale ten niekoniecznie chce zrezygnować ze swojej wysokiej pensji. 

"Daily Mail" twierdzi, że Manchester może nawet dołożyć do wynagrodzenia 30-letniego skrzydłowego. I to  sporo, bo 13 mln funtów. Dzięki temu Manchester mógłby oszczędzić ok. 250 tysięcy funtów tygodniowo i zakontraktować innego, bardziej przydatnego zespołowi piłkarza.

Ostatnio pojawiły się zapytania ze strony Juventusu i Interu, ale wszystko rozbija się o wysoką pensję zawodnika. Sanchez trafił do Manchesteru na początku 2018 roku. Dla Czerwonych Diabłów rozegrał 44 mecze i zdobył pięć bramek oraz zaliczył 9 asyst.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.