Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mohamed Salah chce odejść z Liverpoolu! Wszystko przez kłótnię z trenerem

Mohamed Salah po zakończeniu obecnego sezonu może odejść z Liverpoolu. Zdaniem dziennika "AS", Egipcjanin poprosił już władze angielskiego klubu o zgode na transfer. To efekt kłótni z Juergeneme Kloppem, do jakiej miało dojść w ostatnim czasie.
Zobacz wideo

Dziennik "AS" powołujący się na źródła w szatni Liverpoolu twierdzi, że Mohamed Salah latem odejdzie z drużyny "The Reds". Piłkarz miał poprosić o zgodę na transfer po tym, jak pokłócił się z Juergenem Kloppem. Hiszpańscy dziennikarze piszą, że pomiędzy Egipcjaninem i jego trenerem doszło do wielkiej awantury, ale nie zdradzają jej powodów i przebiegu. Znają tylko efekt, którym jest prośba o umieszczenie na liście transferowej.

Władze angielskiego klubu poprosiły ponoć Salaha o to, by przemyślał swoją decyzję i z dalszymi ruchami jeszcze się wstrzymał, ale "AS" twierdzi, że piłkarz nie zamierza tego robić. Taką sytuację może wykorzystać Real Madryt, który od dłuższego czasu interesuje się pozyskaniem 26-latka.

Salah w tym sezonie rozegrał 46 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 23 gole i zaliczył 11 asyst. Niebawem będzie miał okazję do gry w półfinale Ligi Mistrzów, bo Liverpool w ćwierćfinale rozgrywek okazał się lepszy od FC Porto.