Kamil Grosicki "jest nie do zatrzymania". Klubowy kolega chwali Polaka

Kamil Grosicki znajduje się w znakomitej formie. W miniony weekend znowu strzelił dwa gole dla Hull City, które wygrało z Reading (3:1). Jego dyspozycją zachwyca się klubowy kolega Polaka, Jackson Irvine.
Zobacz wideo

Kamil Grosicki strzelił dwa gole dla Hull City w starciu z Reading (3:1). W tym sezonie ma już dziewięć goli na koncie i 11 asyst, a spisuje się znakomicie w szczególności w tym roku. Dzięki jego znakomitej postawie Hull ma nadal szanse na awans do baraży o Premier League.

"Kamil Grosicki jest nie do zatrzymania"

Pod wrażeniem postawy polskiego skrzydłowego jest jego klubowy kolega, Jackson Irvine. - Sprawił im wiele problemów. Kiedy jest w najlepszej formie, jest nie do zatrzymania. Nie można pozwolić mu się rozpędzić i wbiec za siebie - powiedział na łamach "Hull Live". Warto przypomnieć, że wcześniej Grosickiego chwalili także brytyjscy dziennikarze. - Nie widać końca jego znakomitej formy, wyrastał poziomem ponad resztę. Jego kapitalny występ w drugiej połowie dał przykład kolegom - napisało "Hull Daily Mail" po sobotnim spotkaniu.

Więcej o: