Kamil Grosicki "wyrasta poziomem ponad resztę. Jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi"

Kamil Grosicki znajduje się w znakomitej formie w Hull City i "nie widać jej końca" - pisze Hull Daily Mail zachwycone ostatnimi występami Polakami.

Kamil Grosicki strzelił dwa gole dla Hull City w starciu z Reading (3:1). W tym sezonie ma już dziewięć goli na koncie i 11 asyst, a spisuje się znakomicie w szczególności w tym roku. Dzięki jego znakomitej postawie Hull ma nadal szanse na awans do baraży o Premier League.

Kamil Grosicki "wyrasta poziomem ponad resztę"

- Nie widać końca jego znakomitej formy, wyrastał poziomem ponad resztę. Jego kapitalny występ w drugiej połowie dał przykład kolegom - pisze "Hull Daily Mail" o Grosickim. - Gdy zaczynała się druga połowa, człowiek miał wrażenie, że Grosicki odmieni losy tego spotkania. I właśnie to zrobił, strzelając pierwszego i trzeciego gola dla Hull. Polski skrzydłowy jest nie do zastąpienia w ostatnich meczach, strelił cztery gole i asystował przy trzech kolejnych w ostatnich trzech meczach. Jest jednym z najlepszych zawodników ligi w obecnej formie - czytamy.