Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nietypowa oferta angielskiego ojca. Poszukuje hipnotyzera, który sprawi, że jego syn nie będzie kibicował Tottenhamowi

Kibicowskie spory toczyć można także w rodzinie. Angielski kibic ma jednak nietypowy pomysł na rozwiązanie takiego problemu. Poszukuje on hipnotyzera, któremu uda się odwieść jego syna od kibicowania Tottenhamowi Hotspur.
Zobacz wideo

Zdesperowany ojciec, który od lat jest zadeklarowanym sympatykiem Arsenalu, nie może znieść faktu, że jego sześcioletni syn kibicuje Tottenhamowi. Hipnotyzer, który podoła zleconemu zadaniu, oczywiście zostanie wynagrodzony finansowo.

Pomysłowy tata zastrzegł jednak w ogłoszeniu, że ten przypadek może być na tyle beznadziejny, że nie pomoże nawet hipnoza. Podkreślił przy tym, że syna oczywiście kochać będzie równie mocno jak teraz, ale wspólna miłość do drużyny Kanonierów na pewno ułatwiłaby mu życie. - Moglibyśmy kolekcjonować wtedy piękne wspólne wspomnienia - czytamy w ogłoszeniu.

Kibic wyjaśnił też, że jego małżonka o pomyśle nie ma pojęcia, ale liczy na to, że ta wybaczy mu podjęcie tak radykalnych środków.

Jedno jest pewne. Jeśli cała próba zakończy się fiaskiem, wspólne derby Londynu w przyszłości będą dla obu panów niezwykle emocjonujące.