Reprezentant Anglii pobił się z kibicem. Klub weryfikuje nagrania [WIDEO]

Działacze Evertonu poinformowali, że weryfikują sprawę bójki, w której miał wziąć udział ich bramkarz, Jordan Pickford. W sieci można znaleźć nagranie z całego zdarzenia, do którego doszło w jednym z pubów.
Zobacz wideo

Na nagraniu widać, że Jordan Pickford pozuje do zdjęć z kibicami, a chwilę później dochodzi do konfliktu z jednym z nich. Zdaniem brytyjskich mediów, był to fan Sunderlandu. Wszystko zaczęło się w barze, ale kilka chwil później cała sytuacja przeniosła się na zewnątrz, co nagrał jeden ze świadków incydentu.

 

Everton, gdzie gra obecnie Pickford, w krótkim oświadczeniu poinformował, że "zostali poinformowani o incydencie z udziałem jednego z ich piłkarzy i uważnie przyglądają się całej sprawie". Rzecznik prasowy dodał, że nikt nie będzie komentować całej sprawy, dopóki nie zweryfikują samego filmu, gdzie widać zdarzenie.

Jordan Pickford jest wychowankiem Sunderlandu. W 2011 roku podpisał z nim swój pierwszy profesjonalny kontrakt, wcześniej trenował w ich akademii. W 2017 roku przeniósł się do Evertonu. Od tamtej pory wystąpił 17 razy w reprezentacji Anglii.

Więcej o: