Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Ojciec Neymara o transferze syna do Realu Madryt

Neymar nie zagra w Realu Madryt - tak uważa jego ojciec. Brazylijski piłkarz ma pozostać w PSG lub wrócić do Barcelony.
Zobacz wideo

Neymar najlepszy na świecie?

Od kilku miesięcy media w Hiszpanii spekulują na temat transferu Neymara do Realu Madryt. Florentino Perez miałby zapłacić za Brazylijczyka aż 300 mln euro, co byłoby nowym rekordem na rynku transferowym. Aktualny również dotyczy Neymara, który dwa lata temu przeszedł z Barcelony do PSG za 222 mln euro. Ojciec 27-letniego zawodnika zaprzeczył jednak, jakoby jego syn miał przenieść się do Madrytu. Zapewnił także, że Neymar nie odszedł z Katalonii, by wyjść z cienia Leo Messiego. - Nigdy nie było moją ambicją, aby Neymar był numerem jeden na świecie. Nie będę też hipokrytą i przyznam, że zwycięstwa są budujące dla naszego ego, dla naszego CV. To jednak zależy od jego pracy. Nikt nie był wybrany najlepszym na świecie za zasługi indywidualne - zauważył ojciec reprezentanta Brazylii. 

Neymar o przyjaźni z Messim

Od dawna mówi się także o tym, że 27-latek chciały wrócić do Barcelony. Wciąż utrzymuje kontakt z zawodnikami Blaugrany. W niedawnym wywiadzie dla "Esporte Espetacular" wspominał o swojej znajomości z Messim.  - Łączy nas bardzo bliska przyjaźń. Dał mi ogromne wsparcie podczas wspólnej gry w Barcelonie. Wiele mu zawdzięczam - stwierdził Neymar

Prezydent PSG Nasser Al-Khelaifi pytany o odejście zawodnika, zapewnił, że Brazylijczyk będzie grał w zespole z Paryża w następnym sezonie.