Manchester City naciska na transfer Isco. Wiadomo, ile jest w stanie zapłacić

Manchester City chce sprowadzić Isco. Hiszpańskie media zdradziły, ile angielski klub jest w stanie zapłacić za pomocnika, który ma problemy z regularną grą w pierwszym składzie Realu Madryt.
Zobacz wideo

Isco w ostatnich miesiącach ma coraz większe problemy z regularną grą. Piłkarz jest skonfliktowany z Santiago Solarim, a ich relacje - zdaniem dziennikarzy "Marki" - praktycznie nie istnieją. - Między nimi nie dochodzi do rozmów. Solari nawet nie stara się przywrócić zawodnika do drużyny i do gry, a Isco odlicza dni do końca sezonu i zmiany trenera - czytamy na łamach dziennika.

"AS" dodaje, że trudną sytuację piłkarza zamierza wykorzystać Manchester City, który będzie chciał sprowadzić go w letnim oknie transferowym. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, szefowie angielskiego klubu są w stanie zapłacić za pomocnika 75 milionów euro. Taką ofertę mają przedstawić władzom Realu już niebawem.

Isco w tym sezonie wystąpił w 25 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił cztery gole i zaliczył jedną asystę. Jego aktualny kontrakt wygasa w czerwcu 2022 roku.

Więcej o: