Puchar Anglii. Gdy Joe Day z Newport County rozgrywał mecz życia, jego żona... rodziła bliźniaczki

Pomimo ogromnego sukcesu Newport County w Pucharze Anglii, Joe Day nie cieszył się wraz kolegami. Zaraz po ostatnim gwizdku, w pośpiechu opuścił stadion. Gdy on rozgrywał mecz życia, jego żona rodziła bliźniaczki.

James Day nie cieszył się z fenomenalnego wyniku Newport County

W 1/16 Pucharu Anglii 2018/2019, grające na co dzień w czwartej lidze, Newport County wyeliminowało faworyzowane, drugoligowe Middlesbrough F.C. Po bramkach Robbiego Willmotta i Pádraiga Amonda gospodarze wygrali na swoim boisku 2:0, czym doprowadzili swoich kibiców do euforii. Jednak nie wszyscy mogli uczestniczyć w pomeczowej fecie fecie. Bramkarz Newport – Joe Day – czym prędzej opuścił stadion, ponieważ jego partnerka lada chwila miała urodzić. Na odchodnym zdążył jedynie zapytać trenera, czy teraz może udać się do swojej partnerki.

Wyłączony telefon i żona w szpitalu. Szalony wieczór Jamesa Daya

Rozpoczynając mecz Day nie spodziewał się, że żona już przebywa w szpitalu. Gdy bramkarz był na boisku, na świat przyszły jego dwie córki, jeszcze podczas pierwszej połowy spotkania z Middlesbrough. Co ciekawe, przed pierwszym gwizdkiem piłkarz wyłączył swój telefon komórkowy. To się nazywa profesjonalizm.

Dziś w nocy klub poinformował Twitterze, że 28-latek jest teraz ojcem Sophii Grace i Emelii Lillie.    

Newport County zagra z jednym z faworytów rozgrywek 

Kolejna runda Pucharu Anglii prawdopodobnie nie będzie dla Newport County tak udana. W 1/8 klub Daya zmierzy się bowiem z Manchesterem City. Do dalszego etapu turnieju awansowały także: Wolverhampton, Brentford, Queens Park Rangers i Brentford. Mecze 1/8 finału Pucharu Anglii rozegrane zostaną między 15 a 18 lutego (w tym dniu czeka nas szlagier Chelsea – Manchester United).

Więcej o: