Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Błaszczykowski podpisze kontrakt z Wisłą Kraków! Wiemy kiedy

Jakub Błaszczykowski podpisze w tym tygodniu kontrakt z Wisłą Kraków - poinformował Jarosław Królewski, prezes firmy Synerise, jeden z pożyczkodawców klubu. Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski będzie mógł zagrać w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze.
Zobacz wideo

- Uwaga! Zapomniałem napisać, że w tym tygodniu Kuba podpisze kontrakt - napisał na Twitterze Jarosław Królewski. Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski będzie mógł zagrać w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze (godz. 18). Michał Białoński, dziennikarz Interii, podał, że krakowski klub czeka jeszcze na dokumenty z niemieckiej federacji piłkarskiej.

Jakub Błaszczykowski jest jedną z osób, która uratowała Wisłę Kraków przed upadkiem. Reprezentant Polski zaangażował się w pomoc krakowskiemu klubowi po tym, jak rozwiązał kontrakt VfL Wolfsburg. W rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy Jakub Błaszczykowski będzie kapitanem Wisły.

Wisła Kraków sprzedaje akcje

Wisła Kraków oficjalnie rozpoczęła otwartą emisję akcji. Klub chce w ten sposób zebrać cztery miliony złotych. Sprzedaż akcji potrwa do 19 lutego, a ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne bonusy. Zaczynając od papierowego certyfikatu, a kończąc na miejscu w loży prezydenckiej. - Mamy nadzieję, że emisja zakończy się do 14 dni. Kolejne emisje są możliwe, ale ich zasadność będzie zależeć od popytu na akcje, które zamierzamy zaoferować aktualnie - przyznał Królewski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". Efekty akcji są niesamowite. W kilka godzin klub zarobił ponad 300 tysięcy złotych, a serwery serwisu beesfund.com nie wytrzymały obciążenia. - Serwery trzeszczą. Jesteście wspaniali - napisał Królewski na Twitterze.

Więcej o:
Komentarze (4)
Jakub Błaszczykowski podpisze kontrakt z Wisłą Kraków! Wiemy kiedy
Zaloguj się
 • j666

  Oceniono 6 razy 0

  Kuba, po co Ci to?

 • bubba222

  Oceniono 14 razy -2

  a kto to jest Królewski?...Jedno co ma na pewno,to parcie na szkło...

 • cmochall

  Oceniono 5 razy -3

  Zgodnie z deklaracja w punkcie wynagrodzenie pojawi sie slowo wolontariat (w tym przypadku motywanego checia splacenie dobra ktore sie wczesniej otrzymalo).Kazde inne rozwiazanie bedzie oznaczalo ,ze Pan Blaszczykowski rozmienia sie na drobne.Bez urazy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX