Jakub Błaszczykowski podpisze kontrakt z Wisłą Kraków! Wiemy kiedy

Jakub Błaszczykowski podpisze w tym tygodniu kontrakt z Wisłą Kraków - poinformował Jarosław Królewski, prezes firmy Synerise, jeden z pożyczkodawców klubu. Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski będzie mógł zagrać w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze.
Zobacz wideo

- Uwaga! Zapomniałem napisać, że w tym tygodniu Kuba podpisze kontrakt - napisał na Twitterze Jarosław Królewski. Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski będzie mógł zagrać w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze (godz. 18). Michał Białoński, dziennikarz Interii, podał, że krakowski klub czeka jeszcze na dokumenty z niemieckiej federacji piłkarskiej.

Jakub Błaszczykowski jest jedną z osób, która uratowała Wisłę Kraków przed upadkiem. Reprezentant Polski zaangażował się w pomoc krakowskiemu klubowi po tym, jak rozwiązał kontrakt VfL Wolfsburg. W rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy Jakub Błaszczykowski będzie kapitanem Wisły.

Wisła Kraków sprzedaje akcje

Wisła Kraków oficjalnie rozpoczęła otwartą emisję akcji. Klub chce w ten sposób zebrać cztery miliony złotych. Sprzedaż akcji potrwa do 19 lutego, a ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne bonusy. Zaczynając od papierowego certyfikatu, a kończąc na miejscu w loży prezydenckiej. - Mamy nadzieję, że emisja zakończy się do 14 dni. Kolejne emisje są możliwe, ale ich zasadność będzie zależeć od popytu na akcje, które zamierzamy zaoferować aktualnie - przyznał Królewski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". Efekty akcji są niesamowite. W kilka godzin klub zarobił ponad 300 tysięcy złotych, a serwery serwisu beesfund.com nie wytrzymały obciążenia. - Serwery trzeszczą. Jesteście wspaniali - napisał Królewski na Twitterze.

Więcej o: