Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę

Kamil Grosicki zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę. Skrzydłowy przyznał, że marzy o awansie do Premier League razem z Hull. - Myślę, że w takiej sytuacji byłoby możliwe przedłużenie kontraktu z Hull o 3 lata i pozostanie tutaj do końca kariery - mówi Grosicki.
Zobacz wideo

Kamil Grosicki jest od kilku tygodni jest w dobrej formie. Polski skrzydłowy strzelił ostatnio gola, a jego Hull City pokonało Stoke 2:0 w meczu 30. kolejki angielskiej Championship. Po strzeleniu gola Polak pokazał w stronę kibiców swojego klubu wymowny gest - "zostaje w Hull" - komunikował  31-letni Grosicki. Skrzydłowy udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę. - Marzę o tym, żeby po spadku z Premier League przed dwoma laty, wrócić do niej. Myślę, że w takiej sytuacji byłoby możliwe przedłużenie kontraktu z Hull o 3 lata i pozostanie tutaj do końca kariery.

- Natomiast co do przyszłości, to klub musi określić jaki ma plan na mnie. Ja jestem gotowy do rozmów. Wydarzyć może się wszystko, zarówno moje odejście jak i to, że podpiszę nowy kontrakt - dodaje Grosicki. 

Wraz z końcem stycznia zamknięte zostało okno transferowe w Anglii. Tym razem obyło się bez żadnych wpadek związanych z nieudanym przejściem do innego klubu. Sam piłkarz nie dziwi się żartom kibiców. - Nie dziwię się, że ludzie żartowali, bo przez dwa lata, a może i więcej ostatni dzień okienka kojarzył się wyłącznie ze mną. Dwa razy nieudane transfery, to już nawet nie było śmieszne… Nie jest dobre dla piłkarza, jeśli w ostatnich godzinach okienka jego nazwisko jest na tapecie - twierdzi skrzydłowy.

Więcej o: