Polak walczył o wyjazd na MŚ 2018. Teraz kolejny klub z niego zrezygnował

Jarosław Jach skrócił swoje wypożyczenie rozwiązując kontrakt z Caykur Rizespor, a tym samym powróci do angielskiego Crystal Palace. Zgodnie z pierwotną umową, Polak miał grać w Turcji do końca bieżących rozgrywek.
Zobacz wideo

Jarosław Jach w barwach Rizesporu rozegrał 9 meczów, w których zdobył jedną bramkę. Polak do Crystal Palace trafił w styczniu 2018 roku. Anglicy zapłacili za niego 2,75 miliona euro, jednak nie udało mu się przebić do pierwszego składu drużyny. Wydawało się, że w Turcji będzie miał okazję do regularnej gry, jednak po zmianie trenera jego sytuacja znacznie się pogorszyła. W związku z tym działacze Crystal Palace porozumieli się z obecnym klubem i skrócili wypożyczenie Jacha, aby ten mógł grać i dalej się rozwijać.

Jach walczył o wyjazd na MŚ 2018

Jarosław Jach w czasie gry w Zagłębiu Lubin zadebiutował w reprezentacji Polski. Wiele wskazywało na to, że będzie liczył się w walce o wyjazd na mistrzostwa świata do Rosji. Jego nieudany wyjazd do Anglii sprawił jednak, że Adam Nawałka przestał brać go pod uwagę, a tym samym przekreślił jego nadzieje na udział w mundialu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.