Paul Pogba może podpisać nowy kontrakt i otrzymać ogromną podwyżkę

Paul Pogba niebawem może podpisać nowy kontrakt z Manchesterem United. Jeżeli Francuz zdecyduje się na przedłużenie umowy z angielskim klubem, będzie mógł liczyć na ogromną podwyżkę - informuje "The Sun".
Zobacz wideo

Pogba w ostatnich jest jednym z najlepszych zawodników Manchesteru. Pomocnik odżył po odejściu Jose Mourinho, a w kilku minionych kolejkach prezentował się znakomicie - w sześciu meczach pod wodzą nowego szkoleniowca, Ole Gunnara Solskjaera, strzelił pięć goli i zaliczył cztery asysty.

Zdaniem angielskich mediów odejście Mourinho i odzyskanie formy sprawiły, że Pogba wyraził zainteresowanie podpisaniem nowego kontraktu (obecny obowiązuje do czerwca 2021 roku). "The Sun" informuje jednak, że reprezentant Francji ma bardzo duże oczekiwania finansowe, bo w ramach zmienionej umowy chciałby zarabiać aż 500 tys. funtów tygodniowo. Obecnie za każdy tydzień pobytu w zespole "Czerwonych Diabłów" wpływa natomiast 300 tys.

Pogba łącznie w tym sezonie rozegrał 26 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 10 goli i zaliczył 8 asyst. Piłkarzem Manchesteru jest od sierpnia 2016 roku.

Więcej o: