Ole Gunnar Solskjaer wskazał dwóch piłkarzy, którzy muszą odejść z Manchesteru United

Nowy trener Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer wskazał dwóch piłkarzy, którzy jeszcze w zimowym oknie transferowym mają opuścić jego zespół.
Zobacz wideo

Solskjaer świetnie rozpoczął pracę w roli trenera Manchesteru. "Czerwone Diabły" wygrały sześć pierwszych spotkań pod jego wodzą, co stanowi klubowy rekord. 45-latek po rewolucji i zmianie stylu gry, zamierza zmienić także skład zespołu.

"Daily Mirror" informuje, że Norweg wskazał dwóch piłkarzy, którzy jeszcze w zimowym oknie transferowym powinni opuścić Manchester. Zdaniem dziennika są to Marouane Fellaini i Marcos Rojo. Pierwszym, za którego trzeba zapłacić ponad 15 mln euro, interesuje się m.in. chińskie Guangzhou Evergrande. Na drugiego chętnych na razie brakuje.

Solskjaer chce sprzedać wspomnianych piłkarzy głównie po to, by pozyskać fundusze - nie tylko w budżecie transferowym, ale również w płacowym - na pozyskanie nowego obrońcy. Trener, który Manchester przejął po Jose Mourinho, chce bowiem sprowadzić Kalidou Koulibaly'ego z Napoli. Za senegalskiego włoski klub oczekuje jednak aż 100 mln euro.

Więcej o: