Piotr Zieliński może zastąpić gwiazdę! Kierunek: Premier League

Piotr Zieliński może trafić do Premier League. Reprezentantem Polski interesuje się Tottenham Hotspur. Zieliński miałby zastąpił w Londynie Christiana Eriksena, którego chciałby mieć u siebie Real Madryt.
Zobacz wideo

Piotr Zieliński jest jednym z kandydatów do zastąpienia Christiana Eriksena w Tottenhamie - informuje portal calcionapoli24.it. Mauricio Pochettino, szkoleniowiec londyńskiego klubu, obserwuje grę reprezentanta Polski. Informację o zainteresowaniu Tottenhamu podgrzewa fakt, że Zieliński nie przedłużył swojego kontraktu z Napoli.

Przedstawiciele Polaka negocjują z włoskim klubem od kilku miesięcy, ale wciąż nie osiągnęli porozumienia. Rozmowy utknęły w martwym punkcie, a kwestią sporną jest klauzula odstępnego w kontrakcie reprezentanta Polski. Obecnie wynosi 65 milionów euro. Napoli chce zwiększyć ją do 120 milionów. Sytuację próbuje wykorzystać Tottenham.

Piotr Zieliński miałby trafić do Premier League po transferze Christiana Eriksena do Realu Madryt. Drużyna Santiago Solariego szuka wzmocnień i byłaby w stanie spełnić wysokie żądania londyńskiego klubu. Kontrakt Eriksena z Tottenhamem wygasa w czerwcu 2020 roku.

Piotr Zieliński zagrał w tym sezonie w 25 meczach Napoli. Strzelił trzy gole, nie miał żadnej asysty. Jego kontrakt z włoskim klubem wygasa 2021 roku.

Więcej o: