Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dramat na meczu kobiecej ligi angielskiej. Piłkarka pół godziny czekała na karetkę

Zawodniczka kobiecej drużyny Charltonu Athletic, Charlotte Kerr, aż pół godziny czekała na pomoc karetki. Piłkarka miała problem z oddychaniem po zderzeniu z jedną z koleżanek z drużyny w czasie meczu z Manchesterem United. Sytuacja była bardzo groźna.
Zobacz wideo

Do sytuacji doszło w 11. minucie spotkania kobiecych drużyn Charltonu i Manchesteru United. Podczas akcji, która zakończyła się golem piłkarek gości, Charlotte Kerr zderzyła się z własną bramkarką. Po zderzeniu Kerr upadła na murawę i miała problemy z oddychaniem. Pomocy udzielali jej członkowie sztabów obydwu zespołów. Wezwana została także karetka, której nie było na stadionie.

Karetka na boisku pojawiła się jednak dopiero po 30 minutach od zdarzenia. W tym czasie zawodniczce, która powinna od razu otrzymać tlen, pomagali klubowi medycy, którzy nie dysponowali odpowiednim sprzętem. Po przewiezieniu do szpitala stan Kerr znacznie się poprawił. Lekarze zdiagnozowali u niej złamanie żeber, ale wykluczyli poważniejsze obrażenia, które mogły wywołać problemy z oddychaniem.

Po zabraniu zawodniczki do szpitala sędzia zdecydował się zakończyć spotkanie, które zostanie powtórzone.

Więcej o: