Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki "musi zmienić klub jak najszybciej". Kibice Hull przemówili

Aż 57 procent kibiców Hull City uważa, że Kamil Grosicki powinien odejść z klubu już w styczniu. Tak wynika z sondy przeprowadzonej na stronie Hull Daily Mail.
Zobacz wideo

- Gra lepiej, ponieważ chce w przyszłym miesiącu stąd odejść. Gdyby to ode mnie zależało, to sprzedałbym go jak najszybciej - napisał o Kamilu Grosickim Peter Swan, były piłkarz Hull City, aktualnie felietonista lokalnego wydania Daily Mail.

Kamil Grosicki niechciany

- Klub nie jest w tak dobrej sytuacji, aby pozwalać, żeby najlepiej opłacany piłkarz mógł sobie grać dobrze tylko wtedy, gdy chce odejść. Nie można pozwolić na taki cyrk, jak ostatnio. Trzeba mu podziękować, szybko dojść do porozumienia z innym klubem, wziąć pieniądze i przestać marnować czas - twierdzi Swan. I jego zdanie zdają się potwierdzać kibice. Aż 57 procent z nich uważa, że Grosicki powinien odejść z klubu już w styczniu. Przeciwnego zdania jest pozostałe 43 procent fanów.

30-latek jest piłkarzem Hull od stycznia 2017 roku. O jego możliwym odejściu mówi się jednak niemal w każdym oknie transferowym. Marzeniem Polaka jest bowiem gra w Premier League, z której "Tygrysy" spadły zaledwie kilka miesięcy po sprowadzeniu byłego zawodnika Rennes. Jednak teraz Grosicki ma znikome szanse na grę w Premier League. Pod koniec letniego okna transferowego był blisko transferu do tureckiego Bursasporu, rozmawiał również ze Sportingiem. W tym sezonie Grosicki rozegrał 15 spotkań w Hull. Strzelił dwa gole - jeden z nich został wybrany trafieniem miesiąca - i zaliczył jedną asystę.