Szokujące doniesienia z imprezy piłkarzy Arsenalu. Wdychali zakazaną substancję. Alkohol za kilkadziesiąt tysięcy

"The Sun" opublikowało szokujące zdjęcia. Widać na nich jak tuż przed startem sezonu piłkarze Arsenalu imprezują w towarzyskie kilkudziesięciu kobiet i wdychają zakazany w Wielkiej Brytanii gaz rozweselający.

Angielski dziennik "The Sun" opublikował niezwykle mocne nagrania i zdjęcia z imprezy, którą urządziły sobie gwiazdy Arsenalu. 

The Sun zauważa, że na nagraniach widać Alexandre'a Lacazette'a, Mesuta Ozila, Pierre-Emericka Aubameyanga, Henricha Mchitarjana, Shkodrana Mustafiego czy Seada Kolasinaca. Co więcej, brukowiec zarzuca piłkarzom, że Ci wdychali zakazany na wyspach gaz rozweselający. Nie brakowało również alkoholu, na który wydano około 30 tysięcy funtów. Na imprezie pojawiały się także specjalnie zaproszone kobiety - było ich około siedemdziesiąt. 

The Sun dodaje, że w najgorszym stanie wydawał się być młody Matteo Guendouzi, który sprawiał wrażenie, że traci przytomność i osuwa się na sofę. Do zdarzenia miało dojść tuż przed początkiem sezonu Premier League. Warto również przypomnieć, że na otwarcie ligi Arsenal zaliczył dwie porażki z Manchesterem City i Chelsea

Zdjęcia z nagrania imprezy piłkarzy ArsenaluZdjęcia z nagrania imprezy piłkarzy Arsenalu The Sun

Do sprawy odniósł się także sam klub, który w oświadczeniu napisał. - Porozmawiamy o tym incydencie z naszymi piłkarzami, a także przypomnimy im o obowiązkach oraz odpowiedzialności związanej z reprezentowaniem klubu - pisze klub. 

Więcej o: