Neymar o grze w Premier League: Każdy wielki piłkarz powinien tam zagrać

- Każdy wielki piłkarz powinien zagrać w Premier League - przyznał Neymar w filmiku na jego kanale YouTube. Brazylijczyk w materiale wideo odpowiadał na pytania innych zawodników.

Neymar kanał na YouTube założył kilka lat temu, jeszcze w czasie gry w Santosie. W ostatnim czasie publikuje na nim coraz więcej materiałów, a w środę opublikował pierwszy odcinek serii "Zapytaj Neymara", w którym odpowiadał na pytania innych zawodników.

Neymar w swoim programie na YouTubeNeymar w swoim programie na YouTube YouTube / Neymar Jr

Jeden z nich, Benjamin Mendy z Manchesteru City, poprosił go o szczerą wypowiedź na temat jego możliwego przejścia do Premier League w przyszłości. Neymar nie krył zaskoczenia, ale na pytanie Francuza odpowiedział. - Nie wiem, co tak naprawdę przyniesie przyszłość, ale sądzę, że każdy wielki piłkarz powinien kiedyś zagrać w Premier League - stwierdził piłkarz Paris Saint-Germain.

Neymar w swoim programie na YouTubeNeymar w swoim programie na YouTube YouTube / Neymar Jr

Taka wypowiedź, a także komplementowanie rozgrywek i nazywanie ich jednymi z największych na świecie, pozwalają przypuszczać, że 26-latek w swojej karierze rzeczywiście chciałby w Anglii zagrać. Na razie jednak jest to mało prawdopodobne. Wiadomo bowiem, że w 2019 roku będzie on chciał wrócić do Hiszpanii, by znów zagrać w barwach Barcelony, z której w 2017 roku przeszedł do PSG za 222 mln euro. Jego sprowadzeniem interesuje się także Real Madryt.

Więcej o: