Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Skandal w Manchesterze United? Jose Mourinho nazwał Paula Pogbę "wirusem"

- Zabijasz mentalność dobrych i uczciwych ludzi - miał powiedzieć Jose Mourinho do Paula Pogby po sobotnim spotkaniu z Southampton (2:2). Portugalczyk - zdaniem Daily Record - przy całej drużynie nazwał też swojego piłkarza "wirusem".

Konflikt Mourinho z Pogbą trwa już od kilku miesięcy. Wiadomo, że panowie nie darzą się sympatią, a Portugalczykowi nieszczególnie zależy na tym, by poprawić relacje z francuskim pomocnikiem. Pomocnikiem, który niebawem drużynę Manchesteru United może opuścić.

Mourinho nazwał Pogbę "wirusem"

Kolejny etap konfliktu na linii Mourinho - Pogba miał miejsce w sobotę. Zdaniem "Daily Record", portugalski trener był wściekły po zremisowanym meczu z Southampton, zajmującym miejsce w końcówce tabeli. Swoją złość miał wyładować właśnie na reprezentancie Francji. - Nie grasz. Nie szanujesz swoich kolegów i kibiców. Zabijasz mentalność dobrych i uczciwych ludzi, którzy znajdują się wokół ciebie - miał powiedzieć Mourinho, zdaniem "DR". Dodatkowo trener miał nazwać swojego piłkarza "wirusem".

Jose Mourinho nazwał Paula Pogbę 'wirusem'Jose Mourinho nazwał Paula Pogbę 'wirusem' Daily Record

Na grę pomocników Mourinho narzekał także w oficjalnych wypowiedziach. W nich Pogby bezpośrednio jednak nie zaatakował. - Nie ma znaczenia, jakim systemem gramy. Bardziej chodzi o charakterystykę piłkarzy. Nie mamy w składzie zbyt wielu "wściekłych psów", z całym szacunkiem - powiedział trener, pytany o ustawienie swojego zespołu.