Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Ousmane Dembele może przejść do Liverpoolu. Juergen Klopp chce piłkarza Barcelony

Ousmane Dembele zimą może zmienić klub. Francuzem, który ostatnio ma coraz większe problemy w Barcelonie, interesuje się bowiem Liverpool. Władze The Reds są gotowe zapłacić za piłkarza nawet 100 mln euro.

Jak twierdzą dziennikarze "The Sun", w styczniowym oknie transferowym Ousmane Dembele może zostać zawodnikiem Liverpoolu. Zwolennikiem sprowadzenia reprezentanta Francji jest trener wicelidera Premier League, Juergen Klopp.

Brytyjski dziennik przypomina, że Klopp interesował się sprowadzeniem zawodnika już w maju. Teraz chce wykorzystać jego problemy w Barcelonie. 21-latek nie wziął udziału w ostatnim spotkaniu Katalończyków, przegranym z Realem Betis (3:4). Nie pojawił się także na jednym treningu. Oficjalnie było to spowodowane problemami zdrowotnymi, nieoficjalnie mówi się  jednak o tym, że piłkarz ma problemy z dyscypliną, przez które nie może dogadać się z trenerem Ernesto Valverde.

Claudio Ranieri trenerem Fulham

Dembele trafił do Barcelony w sierpniu 2017 roku. Za piłkarza, który latem zdobył mistrzostwo świata z reprezentacją Francji, Katalończycy zapłacili 115 mln euro.

Ousmane Dembele znowu podpadł. Gerard Pique: Musimy mu pomóc

Ousmane Dembele niedzielne spotkanie FC Barcelony z Realem Betis (3:4) obejrzał jedynie z trybun. I nawet mimo tego, że nie grał, znów podpadł Ernesto Valverde. - Każdy z nas był młody i popełniał błędy. Musimy mu pomóc zrozumieć najważniejsze rzeczy - mówi Gerard Pique, który po porażce stanął w obronie młodszego kolegi. Czytaj więcej