Arsene Wenger zdradził, kiedy wróci do pracy. Premier League odpada

- Wrócę na ławkę trenerską w 2019 roku, ale na pewno nie do Premier League - przyznał Arsene Wenger w rozmowie z BBC Sport.

Arsene Wenger zakończył w czerwcu 22-letnią pracę w Arsenalu. Nazwisko 69-letniego trenera było łączone z największymi klubami świata m.in: Realem Madryt, Paris Saint-Germain i Bayernem Monachium. Wenger niczego nie potwierdził, ale przyznał, że chce wrócił na ławkę w 2019 roku, ale na pewno nie do Premier League.

- Poświęciłem całe swoje życie jednemu klubowi. Praca w innym angielskim klubie byłoby bardzo trudna i nie byłoby zbyt dobrze przyjęte - zaznaczył Wenger cytowany przez BBC Sport.

Boniek ma propozycje poważnych klubów

I dodał: - Tęsknie za meczami, za ich intensywnością i pięknem. Praca z zespołem i emocje z nią związane to coś niesamowitego, ale nie brakuje mi tych wszystkich złych rzeczy związanych z futbolem - zaznaczył były szkoleniowiec Arsenalu.

Wenger skomentował również dobre wyniki Unaia Emery'ego w Arsenalu. - Teraz jestem kibicem Arsenalu i jestem zadowolony, kiedy wygrywają. Cieszę się, że ponownie są w formie i że idzie im naprawdę dobrze - zakończył Wenger.

Krzysztof Piątek krytykowany przez Włochów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.