Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Paul Pogba wyśmiewany za zmarnowanie karnego. Francuz zmieni swój rozbieg do piłki?

Paul Pogba jest krytykowany za zmarnowany rzut karny, a eksperci zarzucają mu komiczny rozbieg do piłki. Z Francuza zażartował także Luke Shaw (piłkarz Manchesteru United).

Manchester United pokonał Everton 2:1 w niedzielnym meczu Premier League. Paul Pogba strzelił co prawda pierwszego gola (dobijając piłkę po rzucie karnym), ale jego pierwszy strzał obronił Jordan Pickford. 

Pogba w charakterystycznym stylu starał się drobić swoje kroki, ale mimo to nie udało mu się zmylić bramkarza. 

W sieci pojawił się także filmik, na którym widać, że rozbieg Pogby trwa dłużej niż  biegi Usaina Bolta na 100 metrów.

Ze zwyczaju Francuza szydzi także jego klubowy kolega - Luke Shaw. Zawodnik napisał, że w tym czasie można wrócić (po kontuzji złamania nogi-przyp red.) i podpisać nowy kontrakt.

La Liga. Gerard Pique uciszał trybuny obrażające Ramosa

Neville i Souness krytykują

- Zawsze staram się wyprowadzać bramkarzy z równowagi. Strzelam w ten sposób i wiem jak wykonywać karne. Może jednak zacznę pracować nad zmianą rozbiegu, bo bramkarze zaczynają go odczytywać - mówił Pogba w Sky Sport. 

- To nie było dobre. To nie jest jak kopnięcie piłki w normalnej grze. Sprzeczne z tym czego się uczy - mówił ekspert Sky Sport Garry Neville. 

- Nie lubię patrzeć na takie coś. Osobiście myślę, że on che zwrócić na siebie uwagę. "O, patrzcie na mnie, patrzcie na mnie" - dodawał Graeme Souness.

Katastrofa śmigłowca w Leicester. Dwóch policjantów próbowało wyciągnąć ludzi z płonącej maszyny

Więcej o: