Manchester United wycenił Paula Pogbę. Piłkarze wściekli i sfrustrowani

Piłkarze Manchesteru United są wściekli i sfrustrowani po tym, jak Jose Mourinho odebrał opaskę kapitana Paulowi Pogbie - informuje ESPN. Angielski klub może sprzedać Francuza, ale nie przyjmie oferty niższej niż 200 milionów euro.

Paul Pogba nie dogaduje się z Jose Mourinho. Francuz zasugerował, że Manchester United powinien grać ofensywnie i widowiskowo. Słowa mistrza świata nie spodobały się Mourinho, który odebrał pomocnikowi opaskę kapitana.

ESPN informuje, że zespół nie przyjął dobrze tej decyzji. Mark Ogden napisał, że kluczowi i najbardziej doświadczeni piłkarze są wściekli i sfrustrowani, a to może oznaczać początek końca Portugalczyka w Manchesterze.

Sfrustrowany jest również Pogba, który chciałby za wszelką cenę odejść z klubu. United może sprzedać Francuza, ale nie przyjmie oferty niższej niż 200 milionów euro - informuje 'The Sun'.

Paul Pogba trafił do Manchesteru United w 2016 roku. Angielski klub zapłacił za Francuza ponad 100 milionów euro. Kontrakt Pogby wygasa w czerwcu 2021 roku.

***

Kontuzja piłkarza Bayernu Monachium

Paris Saint-Germain w opałach

Krzysztof Piątek oczarował Włochów. Szaleństwo

Więcej o: