Saido Berahino, były piłkarz Premier League, został ojcem trzykrotnie w ciągu trzech miesięcy

Saido Berahino, którzy przez lata występował w klubach Premier League, przez ostatnie 913 dni strzelił tylko dwa gole. Znacznie skuteczniejszy jest poza boiskiem. W dobre półtora miesiąca trzykrotnie został ojcem.

Dzieci rodziły się kolejno 30 maja, 15 lipca i 17 lipca. Dziennikarze „The Sun” są pewni co do dwóch skrajnych dat, natomiast wciąż trwają ustalenia w sprawie narodzin drugiego w kolejności dziecka. Tak, tak, każdy bobas został urodzony przez inną kobietę.

Matką pierwszego z nich jest Stephania Christoforou, była narzeczona piłkarza, która zerwała z Berahino po tym, jak w walentynki przyłapała go na zdradzie z modelką Chelsea Lovelace, która jest matką kolejnego dziecka. Piłkarz Stoke ma też córeczkę, którą urodziła pochodząca z Afryki pielęgniarka - kolejna z jego kochanek.

Urodzony w Burundi zawodnik na angielskich boiskach występuje od 2011 roku. Najpierw w latach 2011-2017 był związany kontraktem z West Bromwich Albion, a od zeszłego roku występuje w barwach Stoke City. W najwyższej klasie rozgrywkowej na Wyspach zaliczył 133 mecze, w których zdobył 23 bramki i dorzucił do tego 4 asysty.

Więcej o: